Author as subject

Una nueva perspectiva sobre los maquis: Silencio roto y La guerrilla de la memoria / Thomas Deveny

Edición digital a partir de Quaderns de Cine: Cine i memòria històrica, núm. 3 (2008), [Alicante] : Vicerectorat d'Extensió Universitària, Universitat d'Alacant, D.L. 2007, pp.45-55

Reviews

Related authors Armendáriz, Montxo, 1949-

More information

Name:
Armendáriz, Montxo
Date of birth:
1949
Variant name:
Armendáriz Barrios, Montxo
Uniform Resource Locator:
http://data.cervantesvirtual.com/person/15514
RDF JSON